БІЛЬШЕ ЖИТТЯ!

Одним із ключових символів DRAGEE було і залишається коло. Цей заклад згладжує гострі кути і завжди дозволяє гостям відчувати себе у колі друзів. Кожен день в DRAGEE сповнений позитивними емоціями: душевні сніданки – правильні обіди – романтичні вечері – яскраві вечірки для друзів.


TRENDY & FRIENDLY

Увійти до кола друзів закладу зовсім не важко: тут не ділять гостей на своїх та чужих, тут раді усім та готові радувати всіх. Можна бути впевненим, що кожний заклад під вивіскою DRAGEE збереже цю особливу ауру, в якому дружелюбність поєднується з простотою спілкування, а позитивний погляд на речі - з умінням радіти кожній хвилині життя. 


TRY & FLY

Ми вирішили, не розмінюючись, зосередитися на тому, що виходить в нас краще за все: на каві та бургерах. Що стосується кавової теми, то тепер DRAGEE пропонує власний купаж і стовідсоткову арабіку - як у закладі так і форматі to go. Окрім цього, якщо вам сподобалася кава, то її можна придбати додому, купуючи упаковку будь-якого сорту. 
З фірмовими бургерами також все вдало склалось: від класики до наворочених варіантів таких як чилі-бургер, бургер «Цезар» та голий бургер. 

Звичайно ми не могли лишити вас без смачних закусок, свіжих салатів, гарячих супів, вишуканої пасти та фірмових десертів. 

TRY